نوار استیل ابکشی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. نوار استیل ابکشی
محصولات
بدون دیدگاه
دستگاه بسته بندی

⚙️کاربرد:

ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی جهت خدمت به کارآفرینانی که قصد راه اندازی کسب و کاری در زمینه بسته بندی سبزیجات یا انواع میوه دارند،دستگاه نوار استیل آبکشی را طراحی وتولید میکنند که در این زمینه ابتدا باید به فکر شستشوی میوه ها و سبزیجات باشند. شستشوی سبزیجات به صورت سنتی در این ایام کم آبی ، کاری بسیار هزینه بر و پر مصرف است. بنابراین می توان از روش های پیشرفته تر و اتوماتیک از دستگاه های ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی استفاده کرد که هم در مصرف آب صرفه جویی کرد و هم هزینه های ناشی از مصرف آب را کم کرد و هم کار اصولی و بهداشتی را در خط بسته بندی انجام داد.
دستگاه نواراستیل آبکشی ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی شستشوی سبزی را به صورت اتوماتیک در خط بسته بندی برای شما انجام می دهد. مسلما نیرویی باید به عنوان اپراتور دستگاه ها باشد ولی نیاز به دخالت دست زیادی نیست.
معمولاً برای خط شستشوی سبزی ، سه دستگاه شستشو ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه بسته بندی نیاز است. این دستگاه ها برای حشره زدایی،گل گیری و آنزیم زدایی، می باشد. اما همیشه بعد از شستشو بهتر هست آب روانی روی سبزی ها بگیریم تا از تمیزی آنها اطمینان حاصل کنیم. بنابراین از دستگاه نواراستیل آب کشی ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی در پایان خط شستشوو بسته بندی توسط وان های شستشو استفاده می کنیم.
دستگاه نواراستیل آبکشی ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی شامل دوش اتوماتیک و نوار نقاله ای است که سبزی ها روی نوار قرار گرفته و حرکت می کنند و دوش هم برای مرحله پایانی شستشو ، روی سبزی ها آبکشی را انجام می دهد.
سرعت حرکت نوار نقاله در نوار استیل آبکشی قابل تنظیم توسط اپراتور می باشد.

🔩🔧مشخصات فنی:

*ابعاد دستگاه:
طول:3متر
عرض:80سانتیمتر
ارتفاع:85سانتیمتر

*وزن دستگاه:220کیلوگرم

*برق مصرفی:3فاز380ولت و تک فاز220ولت

*ظرفیت مخزن:120کیلو

*عملکرد:یک تن در ساعت

, , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دستگاه بلانچر
نوشتهٔ بعدی
دستگاه سرخ کن
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با ما تماس بگیرید.