دستگاه میز ترافیک

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. دستگاه میز ترافیک
محصولات
بدون دیدگاه
دستگاه بسته بندی

⚙️کاربرد:

در صنایع بسته بندی و در خط های تولید که تیراژ تولید بالا دارند از دستگاهی به نام دستگاه میز ترافیک ‌یا میز گردان ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی استفاده می شود .دستگاه میز ترافیک ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی در خط بسته بندی با کمک صفحه گردان روی آن و نرده های راهنمای مخصوص ، ظرف یا محصول را به روی خط بسته بندی هدایت و یا از روی خط بسته بندی به داخل خود هدایت می کند . در این صورت نیاز نیست که اپراتور مدام در انتها یا ابتدای خط بسته بندی برای برداشتن یا قرار دادن تک تک ظرف ها حضور داشته باشد .

ابعاد صفحه گردان دستگاه میز ترافیک ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی،بسته به نیاز تعداد ظرف های ترافیک شده در خط بسته بندی روی آن طراحی می شود اما در حالت عادی صفحه گردان با قطر 100 سانتی متر است و جنس آن به سفارش مشتری قابل تغییر خواهد بود. معمولا خطوط پرکن و بسته بندی اتوماتیک دارای میز ترافیک هستند.
عملکرد:در میز ترافیک ماشین سازی کبیر صنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی در خط بسته بندی که ابتدای خط قرار می گیرد، اپراتور ظرف ها را به صورت‌ ایستاده روی آن قرار می دهد و نرده های تعبیه شده روی دستگاه ظرف ها را ردیف کرده و بصورت خطی به داخل نوار نقاله در خط بسته بندی هدایت می کند. دستگاهی که در انتهای خط بسته بندی قرار می گیرد به این صورت عمل می کند که ظرف ها پس از اتمام کار به لبه آن رسیده و با گردش صفحه و نرده تعبیه شده روی آن بر روی صفحه قرار می گیرد

🔩🔧مشخصات فنی:

*ابعاد دستگاه میز ترافیک ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی:
طول:65سانتیمتر
عرض:65سانتیمتر
ارتفاع:80سانتیمتر

*وزن دستگاه:150کیلوگرم

*برق مصرفی:تک فاز220ولت و 3فاز380ولت

*قطر میز گردان : 100cm

*الکترو موتور : 0.37kw1400 rpm

, , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دستگاه دپازیتور شکلات
نوشتهٔ بعدی
دستگاه قوطی پر کن
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با ما تماس بگیرید.