دستگاه اسلایسر

دستگاه بسته بندی, محصولات
بدون دیدگاه
دستگاه بسته بندی

⚙️کاربرد:

دستگاه اسلایسر ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی علاوه بر آشپزخانه های صنعتی، در کارگاه ها و کارخانه های تولید میوه خشک نیز کاربرد دارد. جالب است بدانید یکی از عوامل تولید محصول نهایی با کیفیت (میوه خشک با کیفیت) دستگاه اسلایسر ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه بسته بندی مناسب است. دستگاه اسلایسر ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه بسته بندی با برش مناسب، در نهایت محصولات یکنواختی به شما تحویل میدهد و این موضوع باعث می شود تا محصولات در هنگام فرآیند خشک شدن، یکنواخت خشک بشوند و محصول نهایی در داخل بسته بندی یکنواخت و زیبا باشد. از آنجایی که میوه خشک یک محصول نسبتا لوکس است، زیبایی ظاهری محصول در فروش و سودآوری شما تاثیر چشمگیری دارد

دستگاه اسلایسر میوه ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه بسته بندی، به کارآفرینان و صاحبان مشاغل خانگی مربوط به مواد غذایی میوه ای کمک فراوانی می کند. این دستگاه اسلایسر میوه ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه بسته بندی به راحتی انواع میوه و صیفی جات را به صورت ورقه ورقه ای حلقه ای در می آورد.

برای کسانی که می خواهند خط تولید غذاهای آماده و یا با سرعت پخت بالا داشته باشند و مشتریانشان اشخاصی هستند که قصد تهیه غذا به صورت سریع (به عنوان مثال پاستای کامل، سالسای تند، کوکی ها، غذا با سبزیجات آماده طبخ) را دارند، باید یک دستگاه اسلایسر ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه بسته بندی در خط تولید خود داشته باشند.

زمانی که مواد اولیه مورد نیاز آشپزی آماده استفاده و طبخ باشند، آشپزی به یک کار دوست داشتی با مدت زمان کم تبدیل می شود. یکی از فاکتورهایی که بازار مصرف میوه ها یا سبزیجات حلقه حلقه شده یا خورد شده رو به افزایش و توسعه است نیز همین آسانی و سرعت و لذت بخش شدن آشپزی است.

🔩🔧مشخصات فنی:

*ابعاد دستگاه:
طول:60سانتی متر
عرض:45سانتی متر
ارتفاع:1متر

*وزن دستگاه:75کیلوگرم

* ظرفیت دستگاه:دستگاه اسلایسر میوه در انواع مختلفی با ظرفیت های متفاوت از ۳۰۰ کیلو در ساعت تا ۲ تن در ساعت موجود است.

* تجهیزات:تیغه های دستگاه تعویض میشوند، هر تیغه مناسب یک سایز خاص و نوع خاص برش است.

, , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دستگاه بسته بندی پودری پدالی
نوشتهٔ بعدی
دستگاه لووک
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با ما تماس بگیرید.