درباره پارسوماش

درباره ما بیشتر بدانید.

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره پارسوماش

افتتاح شرکت

از نخستین روز تاکنون بر آن بوده‌ایم که با ضمانت محصولات خود و ارائه راهنمایی‌های علمی و تجربی، برای دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا و همچنین گسترش و تولید و واحد تحقیق و توسعه حامیان قوی‌تری برای مشتریانمان باشیم.

کبیر صنعت پارسوماش در سال 1393 در استان البرز به بهره‌برداری رسید و از ابتدای راه اندازی همواره طرح توسعه کمی و کیفی شرکت مدنظر بوده و در دستور کار این شرکت قرار داشته است.   کبیر صنعت پارسوماش اولین شرکت سازنده دستگا های مدرن و هوشمند در ایران بوده به نوبه خود سهمی در خود کفایی کشور عزیزمان داشته و جزو افتخارات این شرکت خدمتگذار می‌باشد.

در حال حاضر محصولات تولید شده در  کبیر صنعت پارسوماش بر اساس استانداردهای مدیریت کیفیت ISO-9000 و ISO-9002 و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ۳۲۰۰۳ / ۰۰۲/۹۰۰۳ مدیریت زیست محیطی و ۳۰۰۰۳ می‌باشد.

شرکت کبیر صنعت پارسوماش با توجه به تنوع ماشین‌آلات خود توانایی تولید بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی با کیفیت و کارایی بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پشتیبانی و خدمات پس از فروش ویژه را دارد و با برخورداری از پرسنل متخصص و مجرب و آگاه و با تجربه و با دانش بالا که به یاری هم، مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول پیش می‌برند.

شروع کار

دراین شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل ازخدمات شامل محصولات کیفی، تحقیق و توسعه خلاق، تجربه ملی و بین‌المللی و تحویل قابل اطمینان دستگاه برخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات‌رسانی که در تمام فرایندهای درونی و بیرونی شرکت است پشتیبانی می‌گردد.

اعضای تیم کبیر صنعت پارسوماش

غلام باقری

مدیر عامل

مهدی جونعلیوند

رئیس هیات مدیره

ابراهیم جونعلیوند

مدیر واحد ماشین کاری

رضا طاهری

کارشناس کنترل کیفیت ماشین کاری
نوشتهٔ پیشین
دستگاه بسته بندی
نوشتهٔ بعدی
درباره ما
با ما تماس بگیرید.