دستگاه میکسر بلندر

دستگاه بسته بندی

⚙️کاربرد:

جهت مخلوط کردن دو یا چند پودر با هم استفاده میشود . ساخت و طراحی دستگاه میکسر بلندر ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی تماما از جنس استیل 304 می باشد که بنا به سفارش مشتری از جنس آهن نیز ساخته می‌شود. میکسر بلندر ، دستگاه بلندر میکسر جهت میکس بهتر و بسته بندی راحتر حول محور یک شافت دو مسیر پره کشیده می‌شود که پره های کوچکتر پودر را از وسط به کنار دیواره هدایت می‌کنند و پره های بزرگتر پودر را از کناره ها به وسط هدایت می‌کند. دستگاه میکسر بلندر قابلیت نصب اسانس پاش روی آن را دارد که به سفارش مشتری ساخته می شود. در این مدل شما می‌توانید اسانس مورد نظر را در یک مخزن ریخته که از طریق یک پمپ به تمامی نقاط میکسر بلندر انتقال داده میشود تا اسانس به خورد مواد شما برود.

*دستگاه میکسر بلندر پودری ماشین سازی کبیرصنعت پارسوماش سازنده دستگاه های بسته بندی در ظرفیتهای 100، 200 ، 400 ، 600 ، 800 ، 1000 ، 1500 ، 2000 ، 5000 لیتری ساخته می‌شود. بدلیل کشیده شدن دو جهت پره حول محور یک شافت در دو مسیر جداگانه جهت ترکیب دو یا چند نوع پودر در زمان کوتاه باعث میکس دقیق مواد می‌شود .

*جنس بدنه دستگاه میکسربلندر به گونه ای انتخاب شده است که می توان آن را در تماس با آب قرار داد و به راحتی شستشو و تمیز کرد . قدرت الکتروموتور مخلوط کن بستگی به حجم مخزن بلندر دارد. هر چقدر مخزن بزرگتری انتخاب شود طبیعتا قدرت موتور انتخابی نیز افزایش می یابد.

🔩🔧مشخصات فنی:

*ابعاد دستگاه:
طول:1:20سانتیمتر
عرض:80سانتیمتر
ارتفاع:1:20سانتیمتر

*وزن دستگاه:180کیلوگرم

*برق مصرفی:3فاز 380ولت وتک فاز220ولت

*جنس بدنه : تماما از جنس استیل 304 نگیر

*عملکرد:از طریق موتور گیربکس با دور پایین انتقال قدرت میکند و دریچه ای در قسمت زیرین مخلوط کن جهت خارج کردن مواد تعبیه شده است.

*بدنه این نوع از دستگاه ریبون بلندر به صورت دو جداره تولید شده است. دو جداره بودن بدنه دستگاه به این منظور تعبیه شده است که برخی مواقع بعضی از پودرها برای بهتر ترکیب شدن نیاز است به درجه حرارت خاصی برسند. حالا با عبور روغن و یا آب از بین این دو جداره می توان در هنگام میکس درجه حرارت را تغییر داد .

جداره دوم مخزن کاملا به وسیله پشم سنگ عایق گردیده . وجود دمپر در قسمت خروجی مخزن سبب سهولت خروج مواد شده است

*توان و قدرت موتور گیربکس براساس حجم دستگاه میکسر بلندر می باشد.

دستگاه بسته بندی 4توزین
دستگاه آسیاب چکشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

با ما تماس بگیرید.